Titles you rated
Jurassic WorldRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
Phone BoothRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.5
Men in Black IIRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
TwilightRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0