Movies
Ratings
550
The 8-Year EngagementRated ★ 2.5
BakumanRated ★ 3.5
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 2.5- SomebodyRated ★ 2.5
April, Come She WillRated ★ 2.0
Cells at Work!Rated ★ 3.0
Rurouni Kenshin: The BeginningRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin: The FinalRated ★ 2.0
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.0
Steven Universe: The MovieRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 1.5
The Kirishima ThingRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0