Titles you rated
My DearestRated ★ 4.0
I Should Have Said 1 Million TimesRated ★ 3.0
An Incurable Case of LoveRated ★ 2.5
First LoveRated ★ 4.0
Marry My Husband: JapanRated ★ 4.0
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 2.5
BANANA FISHRated ★ 2.0- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 3.0
Lycoris RecoilRated ★ 3.5
Babanba Banban VampireRated ★ 3.0
Steven UniverseRated ★ 5.0
Steven UniverseRated ★ 4.5
Steven UniverseRated ★ 4.5
Steven UniverseRated ★ 4.5
Steven UniverseRated ★ 4.5
Steven Universe FutureRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 4.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 3.5