Titles you rated
The Righteous ThiefRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 3.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
Lifting King KongRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
Our School E.TRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 4.5
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 4.5
Ninja AssassinRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 4.0
HellcatsRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0