Titles you rated
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 4.5
SakuranRated ★ 2.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
OfficeRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 5.0
The KingRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 5.0
Wonder WomanRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.0
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
The King's Case NoteRated ★ 4.5
The Tooth and the NailRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0