Series
Ratings
85
Descendants of the SunRated ★ 5.0
You're My PetRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Gokusen Special 3Rated ★ 3.5
True BloodRated ★ 4.0
True BloodRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 5.0
Ghost WhispererRated ★ 4.5
True BloodRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
True BloodRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 5.0
My Rosy LifeRated ★ 4.0
Gap DongRated ★ 4.0
Sharp2Rated ★ 4.0
Incarnation of MoneyRated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 4.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 5.0