Titles you rated
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
The SignalRated ★ 2.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0
Escape PlanRated ★ 2.5
Red CliffRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.5
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 3.5