Movies
Ratings
16
The Dark KnightRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.5- Fighter In The WindRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 1.0
The City of ViolenceRated ★ 2.0
Sin CityRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 4.0