Titles you rated
TrollsRated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 2.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 2.5
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 2.0
Step UpRated ★ 2.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
The NegotiatorRated ★ 4.0