Titles you rated
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0
DunkirkRated ★ 3.0
JokerRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
The MayorRated ★ 3.0
InfernoRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.5
Upside DownRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0