Movies
Ratings
378
PrisonersRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 4.5
The CobblerRated ★ 3.5
Salut d’AmourRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
The HimalayasRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
The Little PrinceRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 0.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 3.5
The Eighth DayRated ★ 4.0