Titles you rated
ChefRated ★ 4.0
The Siege of JadotvilleRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Red SparrowRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
ArgoRated ★ 3.0
NewnessRated ★ 3.0
Sand CastleRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.5
The Invisible GuestRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 3.5
The Hangover Part IIIRated ★ 3.5