Series
Ratings
18
Mr. SunshineRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.5