Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 1.0
Land of BadRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5