Titles you rated
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
LeonRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
The Young Girls of RochefortRated ★ 4.0
The FallRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Drive My CarRated ★ 3.5
Another ChildRated ★ 5.0
The Gleaners & IRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
After My DeathRated ★ 5.0
Dachimawa LeeRated ★ 4.5
Baseball GirlRated ★ 4.0
The House of UsRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0