Titles you rated
Dear XRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Good Omens Season 1Rated ★ 3.0
Law and The CityRated ★ 2.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.5
Anna Director's CutRated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 2.0
Head Over HeelsRated ★ 3.5
I Have A GoalRated ★ 3.0
Your HonorRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0- My Woofy Poofy LoveRated ★ 2.5
The Day After We Broke UpRated ★ 2.0
Love ScoutRated ★ 3.0