Titles you rated
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.5
My Octopus TeacherRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 5.0- Wallace & Gromit The Classic CollectionRated ★ 5.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Semantic Error: The MovieRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.5
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5