Movies
Ratings
34
Us and ThemRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
Love at Second SightRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 2.0
CloserRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5