Series
Ratings
16- The FrogRated ★ 2.0
Arthdal ChroniclesRated ★ 2.5
Chief of Staff Season 1Rated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.5