Titles you rated
- As the Gods WillRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 4.5
Paranormal Activity 4Rated ★ 3.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.0
The TowerRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
Mr. GoRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 5.0
The HimalayasRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.5