Titles you rated
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.0
PerformerRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
What Six Survivors Told…Rated ★ 2.5
The Confidence Man JPRated ★ 4.0- ドロ刑 -警視庁捜査三課-Rated ★ 3.0
おっさんずラブ-in the sky-Rated ★ 2.5
First LoveRated ★ 3.5
Uzukawamura JikenRated ★ 3.0
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 3.5
AvalancheRated ★ 4.0
DearestRated ★ 4.0
Prince of LegendRated ★ 3.0
Kaisha wa Gakkou janen da yo - Shin Sedai Gyakushuu HenRated ★ 3.0
Promise CinderellaRated ★ 2.5
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 3.0
The JournalistRated ★ 3.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.5
HiGH&LOW THE WORST EPISODE.0Rated ★ 3.0- Chain Story Omameda Towako wo Shiranai OtokotachiRated ★ 4.0