Titles you rated
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
RoomRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 2.5
Our TimesRated ★ 3.5