Movies
Ratings
194
ExitRated ★ 2.5
UpRated ★ 1.5
ParasiteRated ★ 4.5
MissingRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
My WayRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0