Series
Ratings
24
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 0.5
SKY CastleRated ★ 0.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 2.0
Terminator: The Sarah Connor ChroniclesRated ★ 1.0
Terminator: The Sarah Connor ChroniclesRated ★ 1.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 1.0
Soonpoong ClinicRated ★ 1.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 1.5
Reply 1988Rated ★ 1.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 0.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 0.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 1.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 2.0- Orphan BlackRated ★ 1.0