Titles you rated
- 두근두근 비밀친구Rated ★ 3.5
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 2.5
- PUCHIM@S 2Rated ★ 3.5
Prison SchoolRated ★ 0.5
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.0
The Fairly OddParentsRated ★ 3.5
Cardcaptor SakuraRated ★ 3.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.0
Blend SRated ★ 1.5- www.working!!Rated ★ 3.5
- GintamaRated ★ 4.0
Himouto! Umaru-Chan RRated ★ 3.5- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
The Fairly OddParentsRated ★ 3.5
The Fairly OddParentsRated ★ 3.5- Fairy TailRated ★ 4.0
The Penguins of MadagascarRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
The Penguins of MadagascarRated ★ 3.5
Maid Sama!Rated ★ 2.5