Series
Ratings
51
Emily in ParisRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.5- Sherlock UncoveredRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5