Titles you rated
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 1.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 2.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0