Series
Ratings
44
Queen MantisRated ★ 3.5- Divorced Singles Season 7Rated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5- 커플팰리스Rated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5
The TrunkRated ★ 2.5
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 3.5
Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Black KnightRated ★ 2.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0
EXchange Season 2Rated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0