Movies
Ratings
45
TunnelRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
MasterRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.0