Movies
Ratings
119
Black PantherRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 5.0
Slow VideoRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.5
HarmonyRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5