Series
Ratings
52
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Hur Jun, The Original StoryRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
The K2Rated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 4.0
RememberRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.0