Series
Ratings
31
Let's EatRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5