Movies
Ratings
130
East of EdenRated ★ 3.5
Rebel Without a CauseRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The Science of SleepRated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.5
A Trip to the MoonRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Spring BreakersRated ★ 2.0
GravityRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 3.0
Belle de JourRated ★ 4.5
Un Chien AndalouRated ★ 4.5
As Good As It GetsRated ★ 4.5
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 4.5
Garden StateRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.5
CasinoRated ★ 4.5
GoodFellasRated ★ 4.5
ScarfaceRated ★ 4.5