Titles you rated
ItRated ★ 4.5
V.I.P.Rated ★ 1.0
FrozenRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 5.0
JumperRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
QuickRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
ShutterRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
FlippedRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 5.0