Series
Ratings
27
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Alone in LoveRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
Nonstop 1Rated ★ 2.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0