Titles you rated
King and the ClownRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 2.5
Vantage PointRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 2.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
Naked Gun 33 1/3: The Final InsultRated ★ 3.0
HyakuemuRated ★ 3.5
TRON: AresRated ★ 3.0
The Naked Gun 2 1/2: The Smell of FearRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
[REC]Rated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 3.5
The MistRated ★ 4.0
Kraven the HunterRated ★ 2.0- The UglyRated ★ 3.0
The Pirates : The Last Royal TreasureRated ★ 2.5- Murder ReportRated ★ 3.0