Titles you rated
 No Other ChoiceRated ★ 4.0 No Other ChoiceRated ★ 4.0
 Look BackRated ★ 5.0 Look BackRated ★ 5.0
 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
 Before The Coffee Gets ColdRated ★ 4.0 Before The Coffee Gets ColdRated ★ 4.0
- SABAKANRated ★ 5.0
 Inside Out 2Rated ★ 4.0 Inside Out 2Rated ★ 4.0
 BoyhoodRated ★ 3.5 BoyhoodRated ★ 3.5
- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
 MonsterRated ★ 4.5 MonsterRated ★ 4.5
 I WishRated ★ 4.5 I WishRated ★ 4.5
 The Boy and the HeronRated ★ 3.5 The Boy and the HeronRated ★ 3.5
 12.12: THE DAYRated ★ 4.0 12.12: THE DAYRated ★ 4.0
 ShopliftersRated ★ 4.5 ShopliftersRated ★ 4.5
 Nobody KnowsRated ★ 4.5 Nobody KnowsRated ★ 4.5
 The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0 The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
 NopeRated ★ 3.5 NopeRated ★ 3.5
 BrokerRated ★ 4.0 BrokerRated ★ 4.0
 Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5 Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
 ElementalRated ★ 4.5 ElementalRated ★ 4.5
 Nothing SeriousRated ★ 4.0 Nothing SeriousRated ★ 4.0