Titles you rated
SKY CastleRated ★ 3.5
Just DanceRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 0.5
MotherRated ★ 4.5
Youn's KitchenRated ★ 3.5
LIFERated ★ 3.0
Something in the RainRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 0.5
HealerRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 0.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Witch's CourtRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.5
Tomorrow with YouRated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
To the Beautiful YouRated ★ 0.5
Voice season1Rated ★ 4.5