Titles you rated
Love ActuallyRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
TangledRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The InternRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
UpRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0