Movies
Ratings
160
SoulRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
The Drug KingRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
The VillagersRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
First ManRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.5