Titles you rated
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
Licorice PizzaRated ★ 0.5
KOKUHORated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 2.0
The Exit 8Rated ★ 2.5
TogetherRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 1.0
FrankensteinRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 1.5
MisericordiaRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
The OutpostRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 2.0
The BrutalistRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0