Titles you rated
The Terminal List: Dark WolfRated ★ 4.0
The Terminal ListRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 4.5- The Get DownRated ★ 3.5
- The Get DownRated ★ 4.0
Kill la KillRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
The Naked Director Season 2Rated ★ 3.5
The Naked DirectorRated ★ 4.0
Devilman: CrybabyRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 3.5
Life's PunchlineRated ★ 5.0