Movies
Ratings
178
Project AlmanacRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 3.5
Modern BoyRated ★ 3.5
Bodyguards and AssassinsRated ★ 3.0
Fermat's RoomRated ★ 2.0
The GrandmasterRated ★ 3.5
Cube²: HypercubeRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 2.5
Jack ReacherRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 4.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 3.5