Movies
Ratings
35
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
GravityRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5