Movies
Ratings
195
Our TimesRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
MartyrsRated ★ 5.0
Ju-on: The CurseRated ★ 2.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 3.0
Piranha 3DDRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 2.0
Horror Stories 2Rated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.5
Saw IVRated ★ 2.5
AnacondaRated ★ 3.5
Saw IIIRated ★ 3.0