Series
Ratings
89- 도라에몽 20기Rated ★ 3.0
- Hello JadooRated ★ 3.5
- 도라에몽 19기Rated ★ 3.0
- Hello JadooRated ★ 3.5
- 도라에몽 17기Rated ★ 2.5
- 짜장소녀 뿌까 2기Rated ★ 3.0
- 신 도라에몽Rated ★ 3.0
- 짜장소녀 뿌까 1기Rated ★ 3.0
- TobotRated ★ 2.0
- 신 도라에몽Rated ★ 3.0
- Inazuma Eleven Go Chrono StoneRated ★ 2.5
- TobotRated ★ 2.5
- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
- 신 도라에몽Rated ★ 3.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.5- Inazuma Eleven Go GalaxyRated ★ 2.5
- 신 도라에몽Rated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- 신 도라에몽Rated ★ 3.0