Movies
Ratings
219
The Cat ReturnsRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.5
Crows ZeroRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Lifting King KongRated ★ 4.0
Fortune SalonRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 5.0
Late BlossomRated ★ 3.5- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 3.5