Titles you rated
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0- Rainbow RomanceRated ★ 2.5
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
GleeRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5- Dugeundugeun ChangeRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 3.0
Innocent DefendantRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 3.0