Titles you rated
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0- Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 3.0
In Time With YouRated ★ 4.0- The Queen of SopRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Angel EyesRated ★ 4.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.5