Series
Ratings
47- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
SignRated ★ 3.5- Gokusen Season 3Rated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
FringeRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5- Three FriendsRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5- SoulmateRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.5